Meva a.s. se účastní výstavy URBIS v Brně

Vážení zákazníci a příznivci značky MEVA

Naše společnost Meva a.s. se účastní veletrhu URBIS, který se koná 26. – 29.4.2017 na brněnském výstavišti.

Veletrh URBIS se letošní rok zaměří na chytrá řešení pro města a obce. Nabídku vystavovatelů doplní odborný doprovodný program připravený na míru potřebám nejenom zástupců měst a obcí, ale i odborné veřejnosti a zástupcům firem, které se na tomto poli pohybují. Veletrh URBIS se uskuteční souběžně se Stavebními veletrhy Brno. Spol. Meva zde poprvé veřejně představí nový výrobek a to chytrý odpadkový koš s integrovaným lisem, který je napájen solárním panelem.

Chytrý odpadkový koš - odpadový koš s lineární lisovací jednotkou dosahující lisovacího výkonu 100 MPa. Napájení lisu probíhá vestavěnou baterií, která je dobíjena solárním panelem umístěným na vrchní části koše. K lisování vhozeného odpadu dochází vždy po dosažení předem nastavené výšky hladiny odpadu, kterou hlídá uvnitř umístěný senzor.


Rádi bychom Vás tímto pozvali na naši expozici na veletrhu Urbis v pavilónu P, č. stánku 184. Níže uvedený registrační kód Vám umožní vstup na veletrh zdarma. Stačí se registrovat dle návodu níže.

Registrační kód: EQQ1GEU54U (hromadný kód)

Postup registrace firemní pozvánky:
- jděte na stránky www.bvv.cz/urbis
- klikněte na banner "Vstupenky a registrace"
- vyberte veletrh podle pozvánky, poté zadejte PROMO KÓD z firemní pozvánky
- zadejte registrační kód viz. výše
- vyplňte zobrazený formulář a odešlete

Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

V případě problémů s registrací vstupenky, volejte na Helpdesk tel.: +420 541 152 985

Na Vaši návštěvu se těší obchodní oddělení Meva a.s. Divize Bezděkov

Vedoucí prodeje
Josef Zimák
Tel. +420 416 823 167
E-mail zimak.josef@meva.cz

Podzemní kontejnery
Martan Tomáš  
Tel. +420 416 823 161
E-mail martan.tomas@meva.cz