10.6.2019 - MEVA a.s. pořádá "DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ"

Společnost MEVA a.s. zve v úterý 19. června 2019 širokou veřejnost na Den otevřených dveří, v rámci kterého bude mít možnost si prohlédnout nejen výrobní prostory předního evropského výrobce nádob na odpad, ale i přípravu výroby v obou divizích společnosti MEVA a ukázku výrobního sortimentu.

Naše společnost pořádá exkurze pro školy a pro širší zájem se rozhodla otevřít brány závodu každému, kdo má zájem na vlastní oči poznat, jak se vyrábí tradiční výrobky pro životní prostředí, propan-butanové spotřebiče, díly pro automobilový průmysl a třeba i nástroje do našich výrobních technologií.

Pro návštěvníky bude připraveno i pohoštění.

V Meva a.s. bylo vyrobeno mimo jiné, více než 1,5 milionů nádob na odpad, které z 70% naleznou uplatnění ve více jak 40 zemích světa.  Jsme partnerem pro cca 10 000 strojírenských podniků a mimo jiné pro 10 největších auto výrobců.

Prohlídka výrobních prostor Divize Urbanka a Bezděkov může být zajímavá zvláště pro zájemce o povolání a budoucí studenty a učně. V současné době hledáme konstruktéry, svářeče, obsluhu CNC Laseru, nástrojaře, obráběče kovů a strojní dělníky.

Studenti a učni se zde mohou seznámit se zajímavým stipendijním programem, který provází během studia žáky učilišť a středních škol.

Den otevřených dveří pro veřejnost začíná ve 12,00 a bude trvat do 16,00. Místo setkání se zájemci je vždy vstupní vrátnice obou divizí.

Pro zájemce o prohlídku obou divizí bude zajištěn transport z obou vrátnic.

Bližší informace vám  poskytne personální útvar:

Ing. Marcela Hadravová
tel. 416 823 282
hadravova.marcela@meva.cz