FILOZOFIE PODNIKÁNÍ

Meva Group je skupina výrobních a obchodních společností zaměřující se na oblast životního prostředí, které svou působností přesahují hranice Evropy.  Naším cíle je poskytovat každodenní profesionální přístup, inovativní řešení a znalost trhu a jeho potřeb. Díky vysoké kvalitě výrobků, pružného servisu a poradenství pomáháme řešit každodenní potřeby našich zákazníků.
Dosavadních více jak 120 let fungování společnosti Meva zavazuje současné vedení k tomu, aby intenzivně pracovalo na dalším úspěšném rozvoji firmy. Vedení společnosti si uvědomuje svou povinnost vytvářet všestranné podmínky k tomu, aby byl naplněn dlouhodobý strategický cíl, který je charakterizován následujícím krédem: Meva je a bude značkou společnosti orientované na zákazníka, zaměřené na vysoce kvalitní výrobky pro čisté životní prostředí a volný čas

Rok 2018 - rok 120. letého výročí založení společnosti

Společnost Meva a.s oslaví v roce 2018 již 120. výročí založení.

Více jak stoletou tradici Mevy, zkušenosti a schopnost našeho pracovního týmu budeme i nadále využívat k rozvoji prosperující společnosti, zajišťující uspokojování potřeb našich zákazníků, zaměstnanců a akcionářů.

Děkujeme Vám za vaší spolupráci, které si vážíme!